+38 (044) 209-90-91
Зворотній дзвінок

Постачальникам


Шановні постачальники!

Дякуємо за інтерес до магазину і бажання працювати з нами. Нашому інтернет-магазину вже більше 5 років. Ми є одним з найбільших інтернет-магазинів, які займаються споживчою електронікою, аксесуарами, автотоварами і побутовою технікою. Щодня до нас приходить безліч пропозицій про співпрацю і ми вирішили зробити спеціальний розділ для постачальників.

Мета цього розділу - це описати потенційним партнерам наші принципи співпраці з постачальниками та критерії підбору продукції в асортимент. Ми прагнемо зробити процес роботи з новими постачальниками більш зрозумілим і прозорим.

Процес розгляду комерційних пропозицій:

Потенційні партнери скидають нам комерційну пропозицію на пошту; Ми розглядаємо пропозиції один раз в тиждень і приймаємо рішення з ким зв'язатися для початку співпраці;

Примітки. Якщо наш фахівець із закупівель не зв'язався з Вами протягом тижня, то це ще не означає, що ми не будемо з Вами працювати. Будь-яке розширення асортименту повинно бути заплановано в нашому місячному бюджеті. Іноді ми бачимо дуже хороші пропозиції, але в даний момент вже є плани по включенню в асортимент інших продуктів.

Ми обов'язково з Вами зв'яжемося в майбутньому. Звичайно, якщо є можливість оплачувати хорошу продукцію з відстрочкою, то ми включаємо її в асортимент відразу.

Дякуємо за увагу. Чекаємо на Ваші пропозиції на електронну пошту:

[email protected]