+38 (044) 209-90-91
Зворотній дзвінок

Інтернет-магазин DiDi Insider

Інтернет-магазин DiDi в першу чергу завжди піклується про клієнта. Наша місія – зробити кожну Вашу покупку комфортною, щоб у Вас залишилися від угоди і спілкування з нами тільки позитивні враження і бажання повертатися до нас знову і знову.

У зручному виборі і приємних вражень величезну роль відіграє не стільки сам інтернет-магазин, скільки сайт, товари, які Ви бачите. Тому ми вирішили спеціально для Вас повністю оновити його і при цьому вдосконалили все таким чином, щоб наша мета нашої місії реалізовувалася в кожній угоді.

Що собою являє новий сайт?

Завдяки впровадженню нового сайту наш інтернет-магазин зміниться на краще. Він буде максимально комфортним для користувачів: у виборі товару, перегляду інформації, отриманням зворотного зв'язку, у всьому. Перш за все, зміниться його зовнішній вигляд, функціональність і йому нададуть можливість безперервного розвитку.

Зовнішній вигляд

Сучасні споживачі дуже вимогливі до дизайну сайту. Новий буде відповідати всім уявленням клієнтів про ідеальне оформлення. Тепер буде набагато приємніше працювати з нами і робити вибір товару, який Вам потрібен. Просто загляньте до нас, і Вам неодмінно захочеться відразу ж зробити покупку.

Функціональність

Не менш важлива стаття – функціональність. Кожен хоче отримати максимум від експлуатації його ресурсів, і він це отримає. Оновлені фільтри дадуть можливість відсортувати товари так, щоб за Вашим критеріям пошуку швидко знайти найкращий серед усього асортименту, вдосконалюється пошук по каталогу. Стане більш зручно переглядати опис про продукт, його характеристики і фотографії. Вся робота тепер буде відбуватися на інтуїтивному рівні. З'явиться більше інформації про нюанси здійснення угоди, оплати і доставки, ще до здійснення операції можна буде дізнатися, як працює вся система, які в цьому переваги.

Зворотний зв'язок

Ще один момент – відбудеться розвиток зворотного зв'язку. За мить можна зв'язатися з нашими консультантами, які проінформують Вас з будь-якого питання. Оновлений call-центр дозволить взаємодіяти з усіма потрібними відділами інтернет-магазину, таким чином, Ви будете отримувати інформацію з перших вуст – точну і достовірну.

Розвиток

Ми намагалися тільки для Вас і вдосконалювали свій сайт теж для Вас. Він буде набагато більш повним і глибоким, але це не межа того, що ми готові зробити для своїх клієнтів. Його розвиток буде відбуватися постійно, кожна частина повинна бути ідеальною і цьому буде приділятися багато уваги і витрачається стільки ж сил. Інформація буде свіжою, і ми будемо тримати Вас в курсі про всі новинки ринку електроніки і побутової техніки. Здійснювати покупки стане набагато простіше, і позитивних емоцій від них Ви отримаєте ще більше! Користуйтеся оновленими можливостями, спілкуйтеся з нашими консультантами, знайомтеся з новим товаром і робіть покупки. З новою версією DiDi все стане можливим!

Різноманітність товарів

У нашому інтернет магазині Ви можете купити популярні не тільки в Україні, але і у всьому світі товари. наприклад: