+38 (044) 209-90-91
Зворотній дзвінок

DiDi – завжди попереду!

Інтернет-магазин сучасних гаджетів, побутової техніки та електроніки DiDi – це місце, де кожен може вчинити масу покупок, зберегти при цьому свої кошти і отримати від шопінгу виключно позитивні емоції!

Як ми цього досягли? DiDi – це команда професіоналів своєї справи. Наші працівники вдосконалюють сайт, спілкуються з клієнтами для повної відповідності того що ми робимо їх потребам, враховують сучасні тенденції ринку і відповідають їм. Закон нашого колективу – безперервний розвиток для споживачів. У нього входить навчання не тільки характеристиками товарних позицій і асортименту, але і аспектів спілкування із людьми, як швидко зрозуміти їх і зробити так, щоб вони залишилися максимально задоволені рівнем обслуговування та правочином.

Наша місія

Сенс нашої роботи полягає у наданні можливості покупцям здійснювати покупку в комфортних для них умовах. Вам не потрібно залишати особистий простір для придбання необхідної речі. Які в цьому плюси?

Ви економите масу свого часу, а за твердженням Бенджаміна Франкліна час – гроші. Безсумнівно, це найбільше зручність інтернет-магазину DiDi, оскільки маленькі діти, робота або домашні справи ніколи не стануть перешкодою до придбання чогось необхідного. Робіть покупки в будь-який час і в будь-якому місці!

Ні один прилавок магазину не дозволить розмістити всю продукцію для ознайомлення з нею. На сторінках нашого сайту Ви знайдете повний асортимент з описом, фотографіями і докладними характеристиками товару, що дозволить більш обдумано зробити вибір. За допомогою фільтрів можна відсортувати те, що найбільш відповідає Вашим критеріям пошуку. Консультанти можуть надати інформацію про відмінності продукції, проінформувати про діючих спеціальних пропозиціях, тоді покупка стане ще вигідніше.

Інтернет-магазин DiDi завжди пропонує вигідні ціни. Заощаджувати можна не тільки час, але і самі гроші. Акційні пропозиції можна зустріти дуже часто серед різних товарних категорій. Спосіб оплати ви вибираєте самі – готівкою при отриманні товару, що зручно для будь-якого населеного пункту України.

Що можна купити в DiDi?

Побутові прилади. На нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент великої, дрібної і побутової кліматичної техніки, сантехніки і вбудовуваних приладів для будинку і офісу.

Електроніку. Ми пропонуємо не тільки комп'ютери, ноутбуки, планшети і смартфони всіляких виробників, але і величезна кількість аксесуарів до них і акустичні системи. Серед гаджетів представлені прилади для здоров'я, іграшки, 3D принтери, ручки та багато іншого.

Послуги. Ми робимо все для Вашого комфорту, тому подбали про можливості підключення побутової техніки, придбаної у нас, ремонт електроніки, встановлення програмного забезпечення та антивірусів.

Зробити покупку на нашому сайті швидко, приємно і вигідно, адже всі наші дії спрямовані на те, щоб покупець залишився задоволений кожним нюансом угоди і ще не раз до нас повернувся! Нема чого чекати, заходьте на сайт DiDi і Ви миттєво зрозумієте в чому переваги співпраці з нами!