+38 (044) 209-90-91
Зворотній дзвінок

Переходимо на eSim

Переходимо на eSim

У сімействі айфонів першими моделями з підтримкою віртуальних SIM-карт стали iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR з iOS 14.5 або вище. Компанія Apple активно просуває технологію eSIM і у 2022 році зробила наступний крок - 14-те покоління iPhone продається в США без традиційних слотів для сім-карт. Очевидно, що за цим форматом майбутнє, тому давайте розберемося, як це працює Що таке eSIM на пристрої iPhone? eSIM — це цифрова SIM-картка, що відповідає галузевим стандартам і дає змогу активувати стільниковий план оператора зв’язку без використання фізичної SIM-картки. На iPhone можна встановити вісім або більше карток eSIM і використовувати два номери телефону одночасно. Що вам знадобиться: - iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR або новіша модель - Оператор бездротового зв’язку або міжнародний постачальник послуг, який підтримує стандарт eSIM - Новий iPhone потрібно підключити до мережі Wi-Fi (моделі iPhone 14, що підтримують лише картки eSIM, можна активувати без мережі Wi-Fi)

Як налаштувати картку eSIM на iPhone?

В США більшість телефонів продаються через мережі мобільних операторів і часто мають вбудовані тарифні плани або опцію швидкого переходу на новий пристрій. Відповідно, пітримується активація картки eSIM оператором та фунція конвертації фізичної сім-карти на eSIM, на жаль, в Україні вони поки не підтримується. Оскільки для України це неактуально, процес покупки пристрою та підключення eSIM розділений. Магазин DiDi не продає пристрої котрі одразу("з коробки") мають вбудовані тарифні плани чи прив'язані до будь-якого оператора.

Якщо у вас вже є телефон з eSIM, ви можете одразу перенести номер на новий iPhone. В інших випадках потрібно звернутися до свого оператора, щоб активувати картку eSIM за допомогою QR-коду або програми оператора. Загалом користувачу не потрібно додатково налаштовувати пристрої з eSIM, достатньо виконувати вбудовані інструкції. За будь-якого сценарію картку eSIM можна додати або перенести в будь-який час.

Як перенести картку eSIM на попередньому iPhone на картку eSIM на новому iPhone після налаштування?

 1. На новому iPhone виберіть «Параметри» > «Стільник» > «Додати стільниковий план»
 2. Виберіть стільниковий план, який потрібно перенести з іншого пристрою. Якщо список номерів не відображається, торкніть Transfer From Another Device («Перенести з іншого пристрою»). Для цього потрібно, щоб обидва пристрої використовували iOS 16 або пізнішу версію.
 3. Перегляньте інструкції на попередньому iPhone, щоб підтвердити перенесення. Щоб підтвердити, торкніть «Перенести» або, якщо з’явиться запит на введення коду перевірки, введіть код, відображений на новому iPhone.
 4. Дочекайтесь активації стільникового плану на новому пристрої iPhone. Коли стільниковий план буде активовано на новому iPhone, ваша попередня SIM-картка деактивується.

Якщо ви використовуєте функцію "Швидкий старт", описані вище кроки додатково робити не потрібно.

Як перетворити фізичну SIM-картку на картку eSIM на тому самому iPhone?

Оскільки функція «Конвертувати в eSIM» в Україні поки не працює, Вам потрібно звернутися до свого оператора, щоб перенести номер телефону з фізичної SIM-картки на картку eSIM за допомогою активації картки eSIM оператором або скануванням QR-коду.

Як відсканувати QR-код або скористатися програмою оператора?

Щоб активувати картку eSIM під час налаштування iPhone, виконайте наведені нижче дії. 1. Відкрийте програму «Камера» й відскануйте свій QR-код. 2. Коли з’явиться сповіщення «Виявлено стільниковий план», торкніть його. 3. Торкніть «Далі» в нижній частині екрана. 4. Торкніть «Додати стільниковий план».

Якщо буде запропоновано ввести код підтвердження, щоб активувати картку eSIM, введіть номер, який надав оператор.

Якщо ваш оператор підтримує активацію картки eSIM за допомогою програми, завантажте програму оператора з App Store і виконайте інструкції.

Як за необхідності ввести дані картки eSIM вручну?

1.Зверніться до свого оператора, щоб отримати дані картки eSIM, які вам потрібно ввести. 2. Перейдіть у меню «Параметри». 3. Торкніть «Стільникові дані» або «Мобільні дані». 4. Торкніть «Додати стільниковий план». 5. Натисніть «Ввести деталі вручну» в нижній частині екрана iPhone.

Як стерти картку eSIM на iPhone?

Вам може бути потрібно стерти свою картку eSIM у таких випадках:

 • ви перенесли номер телефону з картки eSIM на інший iPhone;
 • ви збираєтеся продати свій пристрій, обміняти його на знижку чи передати іншій особі.

Не слід стирати картку eSIM з метою усунення несправностей, якщо тільки ви не отримали такі вказівки від свого оператора стільникового звʼязку.

У разі стирання картки eSIM вам буде потрібно звернутися до свого оператора, щоб отримати нову. Після цього необхідно налаштувати нову картку eSIM.

Щоб стерти eSIM, виконайте описані нижче дії.

 1. Перейдіть у меню «Параметри».
 2. Торкніть «Стільникові дані» або «Мобільні дані».
 3. Торкніть план, який потрібно стерти.
 4. Торкніть «Видалити eSIM».

Якщо ви стираєте весь вміст і всі параметри з iPhone, то можете на власний вибір стерти також і картку eSIM чи залишити її.

Якщо ви хочете скасувати стільниковий план, вам для цього все одно потрібно звернутися до свого оператора.

Як підключити eSIM від Kyivstar?

Якщо ви бажаєте підключити новий номер, достатнього його замовити на сайті, оплатити карткою онлайн і отримати QR-код.

Користувачі з активною SIM-картою можуть скористатися додатком Мій Київстар. Потрібно лише перейти у додаток, обрати «Замінити SIM на eSIM», а далі за допомогою підказок завершити активацію eSIM за кілька хвилин. Перехід на eSIM безкоштовний. Якщо у вас контрактний тариф або ви бажаєте його підключити з eSIM - потрібно звернутись в живий чат на сайті оператора. Детальна інформація доступна за посиланням - https://kyivstar.ua/esim Як підключити eSIM від Lifecell? Lifecell, окрім покупки eSIM онлайн з доставкою на email за 2 хв, підтримує активацію нових віртуальних карток за допомогою звичайних стартових пакетів (потрібен інтернет). Використовується той самий алгоритм, що і при заміні старої SIM-карти. ВАЖЛИВО після заміни поточного номера з фізичної карти на поточний номер з eSIM, перед скануванням QR-код вилучити фізичу карту зі смартфону. Повна інформація доступна за посиланням - https://www.lifecell.ua/uk/sim-ta-nomer-new/eSIM/ Як підключити eSIM від Vodafone? Для клієнтів передплати доступна нова картка eSIM з попередньо встановленим тарифом Joice Pro (перший пакет послуг на 4 тижні включений). Надалі тариф можна замінити на будь-який, доступний до підключення. Для клієнтів контракту: придбайте картку eSIM для заміни, оберіть доступний для підключення тариф і зверніться в магазин Vodafone з оригіналом паспорта, ID-картки або з відображенням ID-картки та РНОКПП у застосунку «Дія» (якщо РНОКПП вказаний на зворотній стороні ID-картки, додатково надавати його непотрібно). Для корпоративних клієнтів: придбайте картку eSIM для заміни, оберіть доступний для підключення тариф і зверніться в магазин Vodafone (з паспортом та довіреністю) або до вашого менеджера по обслуговуванню. Заміна Sim/eSim-картки (поточної активної чи втраченої) на нову eSim для абонентів передплати: Крок 1 Придбайте нову SIM/eSIM-картку, скориставшись одним із варіантів: Power SIM на нашому сайті з безкоштовною доставкою на зручне відділення «Нової Пошти»; ваучер eSIM (перевірити список пристроїв, що підтримують eSIM, ви можете в розділі «Список девайсів з eSIM»); будь-який стартовий пакет Vodafone з новим номером1. Крок 2 Після отримання нової SIM/eSIM-картки зателефонуйте на номер 222 (безкоштовно для абонентів Vodafone Україна) або 0 800 400 222 (безкоштовно з усіх мереж в Україні) та назвіть співробітнику номер, який потрібно відновити. Зверніть увагу: заявки на відновлення номера приймаються з 9-ї до 20-ї години.

Крок 3 Для анонімних клієнтів передплати

дайте відповідь на одне із запитань: – PUK-код (8 цифр, що вказані на пластиковому тримачі від старої SIM-картки або на ваучері eSIM), – два номери, з якими Ви найчастіше спілкувались останні 30 днів (за винятком коротких номерів і номерів, що починаються з 0800/900…), – IMEI пристрою, в якому знаходилася стара SIM-картка чи профіль eSIM; надайте ваші персональні дані: ПІБ та серію (за наявності) й номер документа, що засвідчує особу (наприклад, паспорта / ID-картки / паспорта для виїзду за кордон / водійського посвідчення). Ці дані будуть зафіксовані в заявці на заміну SIM-картки. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням - https://www.vodafone.ua/services/esim

Звичайно, будь які питання, пов'язані з роботою eSIM ви можете вирішувати безпосередньо завітавши до точок обслуговування мобільних операторів.

Кожен з операторів підтримує додаткові послуги, наприклад, вибір номеру або активація за кордоном. Також за допомогою оператора можна вирішити питання пов'язані з, наприклад, роботою eSIM для Apple watch, зміною оператора, збереженням бонусів тощо.

ВИСНОВКИ

Підключення eSim - це проста стандартна процедура, що передбачена основними мобільними операторами України. Завдяки щоденній роботі виробників та операторів перехід на eSim з кожним днем стає все простішим. Абсолютно очевидно, що вже зовсім скоро основні виробники портативних гаджетів повністю перейдуть на формат eSim.

Переваги eSIM

 1. Швидкість підключення
 2. Велика кількість номерів на одному телефоні (не всі будь активні одночасно)
 3. Надійніший захист (неможливо викрасти чи загубити)
 4. Легше знайти вкрадений або загублений пристрій
 5. Кращий захист від пилу та вологи
 6. 14е покоління айфонів з eSim завжди дешевше

Якщо вас не лякають прості процедури налашування eSim та ви постійно користуєтесь одним номером, рекомендуємо переходити на новий формат вже зараз, оскільки 14е покоління айфонів з віртуальною карткою, окрім вище зазначених переваг, завжди дешевше!