+38 (044) 209-90-91
Зворотній дзвінок

Ідеальний час для купівлі iPhone

Ідеальний час для купівлі iPhone

Якщо ви вважаєте, що новий роз'єм чи колір корпусу вартують декілька сотень доларів - не читайте цей матеріал

Ні для кого не секрет, що ціна є визначальним фактором при виборі товару, особливо, якщо мова йде про покупку дорогої електроніки. Магазин DiDi в своїй роботі завжди прагнув запропонувати клієнтам найкращі ціни, але не тому що тут зібралися альтруїсти, це просто вимога реально конкурентного українського ринку. Скрін порівняння цін у воюючій Україні і благословенній богом Німеччині, яскраво підтверджує сказане

Орієнтовно 12го вересня компанія Apple представить нове, 15те покоління iPhone. І, як кожен рік до цього, значна кількість потенційних покупців вже повторює стандартну мантру: "подивимось, що там буде нового і вирішимо", "вийде 15й і старий можна буде взяти дешевше", "оновимось, коли новий вийде" і тд. Після презентації більшість відзначить незначні зміни, вони просто неможливі, і буде повторювати нову мантру: "подивимось, коли приїде", "коли будуть по нормальним цінам, візьму", "як подешевшає, можна замовляти" або "мені знайомі пришлють з-за кордону". Розуміємо, що більшість таких розмов носять формальний характер і люди продовжать користуватися тими телефонами, які можуть собі дозволити. Але, все ж таки, є і ті, хто реально хоче замінити свій старий гаджет. І найближчі два тижні, а саме 1 - 15 вересня - найкращий час для купівлі айфону 14го покоління найвищої якості за розумні гроші(не плутати з "дешево"!)

Чому найвищої якості? Тому що це останні айфони, які з заводу потрапили до магазину, без жодних нюансів, очікувань, розблокувань, тримань на складі, тощо. Це логічно, оскільки Apple припиняє виробництво старої серії за декілька тижнів до виходу нової, вони не мають конкурувати одна з одною.

Виходячи з цього, робимо наступний очевидний висновок: 14х про айфонів швидко не буде в наявності, вони просто закінчяться і "почекати" вже не вийде. Хтось може заперечити, що зараз можна знайти нові 13 і навіть 12 про. Це правда, але якість таких товарів все ж таки викликає запитання (не будемо заглиблюватися, це окрема тема).

Також абсолютно логічно те, що найменш популярні моделі закінчяться першими. Отже, якщо ви плануєте придбати, наприклад, 14 про 1тб голд, краще робити це саме зараз, оскільки їх просто дуже мало на складах. Також швидко закінчяться найбільш популярні моделі.

Восени завжди відновлюється бізнесова активність, а враховуючи українські реалії, є ризики нових обстрілів енергетичної інфраструктури, а отже курс буде змінюватись і ціна iPhone в гривні буде ще вищою. Додайте до цього логістичні ризики і ви зрозумієте, що ніхто не буде працювати з мінімальною маржинальністю в такий час.

Якщо "класичні" аргументи для купівлі айфону 14 про/макс вас не переконали і ви все ще вважаєте, що знаєте систему і розгадали матрицю, то ось вам додатковий аргумент: нові айфони PRO 15го покоління будуть на 100-200 доларів ДОРОЖЧЕ. Більш детальні пояснення про мотиви виробника можна почитати за ПОСИЛАННЯМ

Ціни горять. А вогонь швидкий. Часу залишилось зовсім мало. Рекомендуємо купувати айфони PRO 14го покоління саме зараз. Гарантуємо, не пошкодуєте!