+38 (044) 209-90-91
  • +38 (063) 048-00-00
  • +38 (098) 048-00-00
  • +38 (095) 348-00-00
Зворотній дзвінок

3D принтера/3D ручки

Хочете перетворити комп'ютерну модель в реальність? Тоді Вам потрібно купити 3d принтер.

Для багатьох людей 3d-друк досі залишається чимось фантастичним, і існують тільки в дуже просунутих країнах. Але це давно вже не так. З кожен днем 3d-друк знаходить все більшу популярність, і тепер 3D принтер купити можна навіть в інтерні-магазині.

На що здатний 3д принтер?

Сфера використання 3d-друку неймовірно велика. Модель надрукувати будущегоздания, або макет продукції. На презентації Ви більше не будете показувати все на комп'ютері, а зможете наочно продемонструвати майбутній проект.

Маючи 3d-принтер, Ви зможете надрукувати деякі элементыинтерьера. І навіть предмети побуту. Пам'ятайте, що маючи 3d принтер і фантазію, будь-яку, навіть саму нереальна річ, можна зробити реальною. Захотіли модель улюбленого персонажа? Вам потрібна тільки його комп'ютерна 3d модель, і трохи терпіння. І ось, на Вашому столі вже красується улюблений герой.

А якщо справа стосується серйозних речей, то маючи якісний 3d принтер, який ви можете купити в інтернет-магазині, і необхідний матеріал, Ви можете надрукувати все що завгодно.

Якість надрукованої продукції залежить, як і від качестваматериала, якого буде створюватися об'єкт, так і від якості принтера.

Таким чином, не варто поспішати купувати найдешевший, думаючи, що і так зійде. Заощадивши один раз, Ви будете шкодувати про це весь час використання. Перед тим як купити 3d принтер,варто ретельно ознайомитися з його характеристиками і можливостями. Розмір можливого об'єкта, час друку, кількість сопел, все це дуже важливі параметри при виборі.

Ви ще не знайомі з можливостями 3d ручки?

Слідом за 3d-принтерами з'явилися і 3d ручки. Ви любите малювати і у Вас це добре виходить? Тоді Вам потрібна 3D ручка, купити ви можете нашому інтернет-магазині.З її допомогою Ви зможете створювати об'ємні шедеври. Творите не тільки на папері, створюйте справжні, об'ємні утвори.

Для того що б їй користуватися не потрібно багато місця, специальногопрограммного забезпечення чи ще чогось особливого. Для її роботи необхідно тільки електричне харчування, і бажання творити. Просто малюйте, як Ви робите це на папері, тільки тепер вже в трьох вимірах.

Вас привабила можливості відразу малювати реальні речі? І ви вже шукаєте, де 3D ручка купити Україна? Замовте її прямо зараз в інтернет-магазині і зовсім скоро Ваші творіння оживуть! Можливості 3д друку розширюються з кожним вдень, використовуйте їх в повній мірі і Ви.

    Ціна, грн