Reviews of Tefal Optigrill+ XL GC722D

Write review
 • Іванна Feb. 23, 2019
  Добрий день. Дякую вам за швидку та оперативну доставку. В понеділок заказала,а у вівторок був уже в Ужгороді. Гриль супер!!! Не можу натішитись. Готую на ньому кожен день.Стейки виходять соковиті,ніжні,а хто хоче більше їх припекти тоді можна на ручному режимі допекти,але тоді вони не будуть такі соковиті. Овочі теж виходять бомбезні,особливо картопля ,яку кожен день готую.Вона виходить із скоринко.Ще не пробувала інші функції, але в мене ще все попереду,я лише як пару днів ним користуюсь.
  Pros:
  Швидкість приготування
  Cons:
  Нема
  Is the answer helpful?
 • Anatolij_3076 March 1, 2019
  Консультацию и обработку выполнили быстро и качественно (спасибо работнику Богдану). Получил быстро, проблем с оплатой не было, цена соответствует заявленной, товар качественный.
  Pros:
  Отлично жарит стейки, овощи, гамбургеры. Цена- бомба.
  Cons:
  нет.
  Is the answer helpful?
 • Андрій June 22, 2019
  https://didi.ua/uk/elektricheskie-grili/tefal-gc722834-optigrill-plus-xl/p103609/?utm_source=hotline&utm_medium=pricelist&utm_campaign=elektricheskie-grili&utm_content=tefal&utm_term=103609 Підкажіть, будь ласка, чим відрізняється від цієї моделі?
  Is the answer helpful?
  • DiDi Employee June 25, 2019
   Ці моделі відрізняються тільки кольором, сірий та чорний, але на данний момент на чорний гарантія від виробника, а на сірий, від магазину.
   Is the answer helpful?
 • Елена July 28, 2019
  Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, почему такая разница в цене? В магазине Tefal такой гриль стоит почти в 2 раза дороже.
  Is the answer helpful?
 • DiDi Employee July 29, 2019
  Добрый день Елена, к сожалению Мы не можем отвечать за другие магазины, почему они ставят другие цены. У Нас цена актуальная, товар оригинальный, гарантия один год от магазина.
  Is the answer helpful?